Blog

Warsztaty IPA 2013

Dodano: 2013-06-12

Podczas tegorocznych warsztatów szkoleniowych dla autoryzowanych Integratorów Pakietu Asix, nasza spółka po raz piąty otrzymała nagrodę za największą sprzedaż pakietu, a także za najciekawszą aplikację przygotowaną na bazie oprogramowania SCADA Asix.

Własny budynek w Katowicach

Dodano: 2013-03-29

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedsiębiorstwo nabyło od spółki ATM Systemy Informatyczne S.A. budynek biurowy w Katowicach o powierzchni użytkowej 1,2 tys. m2 wraz z działką o powierzchni 4,2 tys. m2. W czerwcu 2013 do nowej lokalizacji przeniesione zostanie biuro z Mikołowa oraz nasze biuro projektowe z Katowic. W nowym budynku zlokalizowane zostanie także Biuro Zarządu RNT sp. z o.o. oraz spółek powiązanych.

Szkoła Eksploatacji Podziemnej, Kraków, 18-22 lutego 2013

Dodano: 2013-02-25

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wysłuchanie naszego referatu pod tytułem "System ZEFIR w połączeniu z oprogramowaniem NEMEZIS 3D - nowe możliwości systemów wspomagania dyspozytorskiego" podczas tegorocznej Szkoły Eksploatacji Podziemnej.
Prezentacja poruszała możliwości integracji szeroko stosowanego w polskim górnictwie systemu ZEFIR produkcji LPK Prunella wraz z naszym innowacyjnym oprogramowaniem NEMEZIS 3D.
Dzięki współpracy naszych firm, a także dzięki zastosowaniu formatu DWG oraz techniki 3D, klienci otrzymają potężne narzędzie przeznaczone do prezentacji i analizy danych z systemów bezpieczeństwa oraz systemów transmisji wielokrotnej. Zaprezentowana została także możliwość diagnostyki oraz utrzymywania dynamicznej, zintegrowanej dokumentacji sieci transmisyjnej.

Powiadomienie o zapewnieniu jakości

Dodano: 2012-10-18

Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka otrzymała powiadomienie o zapewnieniu jakości od Jednostki Opiniującej, Atestującej i Certyfikującej Wyroby TEST Sp. z o.o. potwierdzające zgodność naszego systemu jakości z normą PN-EN ISO/IEC 80079-34:2011, określającą szczegółowe wymagania i informacje odnośnie tworzenia i utrzymywania systemu zapewnienia jakości produkcji urządzeń elektrycznych i nieelektrycznych przeznaczonych do stosowania w atmosferach wybuchowych.

Szkoła Eksploatacji Podziemnej, Kraków, 20-24 lutego 2012

Dodano: 2012-02-26

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, za wysłuchanie naszego referatu na temat "Integracja systemów automatyki i raportowania oraz zasilanie w dane systemów ERP na przykładzie Systemu SAURON oraz BizTalk Server 2010", który zaprezentowaliśmy podczas tegorocznej Szkoły Eksploatacji Podziemnej. Referat poruszał tematykę integracji danych pomiarowych z systemami zarządzania przedsiębiorstwem, systemami magazynowo-księgowymi, możliwość swobodnego zarządzania przepływem danych z różnych systemów w przedsiębiorstwie, a także zagadnienia przesyłu danych z rozproszonych zakładów produkcyjnych do centrali (zarządu).

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem