Blog

Szkoła Eksploatacji Podziemnej 2014

Dodano: 2014-03-02

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wysłuchanie naszych referatów "Wykorzystanie zalet oprogramowania NEMEZIS 3D w praktyce" oraz "Zintegrowany system logistyki kopalnianej SML" podczas tegorocznej Szkoły Eksploatacji Podziemnej.
Pierwsza prezentacja poruszała możliwości integracji szeroko stosowanego w polskim górnictwie systemu ZEFIR produkcji LPK Prunella wraz z naszym innowacyjnym oprogramowaniem NEMEZIS 3D.
Dzięki współpracy naszych firm, a także dzięki zastosowaniu formatu DWG oraz techniki 3D, klienci otrzymają potężne narzędzie przeznaczone do prezentacji i analizy danych z systemów bezpieczeństwa oraz systemów transmisji wielokrotnej. Zaprezentowana została także możliwość diagnostyki oraz utrzymywania dynamicznej, zintegrowanej dokumentacji sieci transmisyjnej. Prezentacja zrealizowana została w postaci filmów pokazujących praktyczne strony użytkowania oprogramowania.
Kolejny referat poruszał wykorzystanie oprogramowania SML naszej produkcji do efektywnego zarządzania logistyką jednostek transportowych w obrębie zakładów górniczych.

Wyróżnienie dla innowacyjnego systemu zdalnego sterowania siecią 6kV

Dodano: 2014-02-28

Z przyjemnością informujemy, że podczas tegorocznej gali konkursowej Szkoły Eksploatacji Podziemnej, KWK Halemba-Wirek otrzymała wyróżnienie w kategorii innowacyjność za wprowadzenie na dole systemu zdalnego monitoringu, sterowania i wizualizacji sieci elektrycznej średniego napięcia.
Jesteśmy wyjątkowo dumni, że system wdrażany od kilku lat dla KWK Halemba-Wirek przez nasze przedsiębiorstwo został tak wysoko wyróżniony.

Nagroda: System SAURON zwiększa bezpieczeństwo w KWK Halemba-Wirek

Dodano: 2013-12-16

Z przyjemnością informujemy, że KWK Halemba-Wirek otrzymała nagrodę II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy organizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Gospodarki oraz Naczelną Organizację Techniczną za opracowanie p.t.: "Ograniczenie obciążenia fizycznego oraz zagrożeń powodowanych przez prąd elektryczny po wprowadzeniu systemu zdalnego sterowania rozdzielni 6kV za pomocą transmisji światłowodowej w podziemnym zakładzie górniczym". To kolejne potwierdzenie jakości systemu SAURON, wdrażanego dla KWK Halemba-Wirek.

Materiały: Plakat przygotowany przez przedstawicieli KWK Halemba-Wirek, a także dyplom i informacja o organizatorach:

Targi KATOWICE 2013

Dodano: 2013-09-15

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego 2013, odbywających się w Katowicach w dniach 10-13 września 2013.
Stoisko dzieliliśmy z zaprzyjaźnioną firmą Elektrometal SA oraz naszą spółką zależną: Biurem Studiów i Projektów Górniczych w Katowicach Sp. z o.o.

Podczas targów zaprezentowaliśmy nasze oprogramowanie, w tym System SAURON (dyspozytornia energomaszynowa), NEMEZIS 3D (dyspozytornia główna, identyfikacja), WELM (lampownia), oferowane przez nas rozwiązania w zakresie iskrobezpiecznej transmisji danych oraz całkowitą nowość w postaci iskrobezpiecznego panelu wizualizacji OKO-01 przeznaczonego m.in. dla kompleksów ścianowych.

Certyfikat Zarządzania Jakością i BHP

Dodano: 2013-07-09

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2009 (Zarządzanie Jakością) oraz PN-N-18001:2004 (Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy) i uzyskała certyfikat Polskiej Akademii Jakości CERT potwierdzający wdrożenie.

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem