Blog

Nagroda dla RNT podczas warsztatów IPA 2016

Dodano: 2016-06-01

Z przyjemnością informujemy, że dziewiąty rok z rzędu nasza spółka osiągnęła najwyższą sprzedaż pakietu SCADA Asix co zostało docenione przyznaną nam nagrodą podczas tegorocznych warsztatów szkoleniowych dla autoryzowanych Integratorów Pakietu Asix.

RNT wdroży szynę ESB w LW Bogdanka na potrzeby budowy platformy do wymiany danych pomiędzy systemami IT

Dodano: 2015-11-03

Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka zawarła umowę z kopalnią LW Bogdanka obejmującą wdrożenie szyby ESB (Enterprise Service Bus) w celu budowy platformy integracyjnej na potrzeby wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi kopalni. Kontrakt obejmuje dostawę wymaganych licencji (MS BizTalk Server 2013), instalację na klastrze VMWare, przeprowadzenie wdrożenia, przeszkolenie załogi, a także zapewnienie usług serwisu powdrożeniowego.

Targi MTGPEiH KATOWICE 2015

Dodano: 2015-08-31

Po raz kolejny nasza firma prezentuje swoją ofertę na największych targach w Europie, które odbywają się cyklicznie w Katowicach, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego SPODEK.

Serdecznie zapraszamy na odwiedzenie naszej ekspozycji znajdującej się w sektorze B, wewnątrz Spodka, na płycie głównej. Mamy nadzieję, że łatwo będzie trafić, ponieważ nad stoiskiem znajdować się będzie punkt nawigacyjny w postaci słusznych rozmiarów balonu. Zaprezentujemy najnowsze produkty oraz systemy informatyczne jak również znane i rozwijane wciąż aplikacje, które pracują obecnie na wielu obiektach spółek węglowych.Poniżej adres oraz godziny otwarcia:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek al. Korfantego 35 40-005 Katowice

08 września – wtorek godz. 10.00 – 17.00
09 września – środa godz. 10.00 – 17.00
10 września – czwartek godz. 10.00 – 17.00
11 września – piątek godz. 10.00 – 16.30

Nagroda dla RNT podczas warsztatów IPA 2015

Dodano: 2015-05-28

Z przyjemnością informujemy, że siódmy rok z rzędu nasza spółka osiągnęła najwyższą sprzedaż pakietu SCADA Asix co zostało docenione przyznaną nam nagrodą podczas tegorocznych warsztatów szkoleniowych dla autoryzowanych Integratorów Pakietu Asix.

System bilansowania wydobycia oraz sprzedaży węgla podczas SEP 2015

Dodano: 2015-03-06

Podczas tegorocznej Szkoły Eksploatacji Podziemnej, która odbywała się w Krakowie w dniach 23-27 lutego, mieliśmy przyjemność zaprezentować wspólnie z przedstawicielami JSW S.A. KWK Knurów-Szczygłowice referat opisujący wdrażany przez nas w latach 2007-2014 w KWK Knurów-Szczygłowice kompleksowy system bilansowania wydobycia, nadzoru nad produkcją oraz załadunkiem i sprzedażą węgla. Zaprezentowaliśmy także wybudowaną przez naszą spółkę w 2014 roku nowoczesną dyspozytornię i serwerownię Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zapoznać się z naszymi doświadczeniami w budowie dużych systemów nadzoru nad produkcją i sprzedażą, a w szczególności przedstawicielom JSW S.A. KWK Knurów-Szczygłowice za pomoc i udział w przygotowaniu referatu.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją: Prezentacja SEP 2015

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem