Blog

Partnerstwo z Microsoft oraz prezentacja projektu MOLOS.cloud podczas Forum Nowoczesnej Produkcji

Dodano: 2016-11-14

W dniach 9-10 listopada 2016, nasza spółka uczestniczyła jako partner Microsoft podczas II Forum Nowoczesnej Produkcji. Nasi przedstawiciele mieli okazję zaprezentować uczestnikom nasz projekt MOLOS.cloud.

Układ sterowania i monitorowania parametrów pracy pięciu agregatów gazowych oraz rozdzielni w Uzbekistanie

Dodano: 2016-11-01

Nasza spółka pozyskała zlecenie na wykonanie układu sterowania i monitorowania parametrów pracy pięciu agregatów prądotwórczych gazowych oraz rozdzielni niskiego napięcia wraz z wdrożeniem w Republice Uzbekistanu. Zakończenie realizacji zadania przewidywana jest na początek 2017 roku.
Jest to kolejna, po wdrożeniu w PEC Jastrzębie-Zdrój, realizacja naszej spółki dla zakładów energetycznych w zakresie nadzoru na procesem wytwarzania energii elektrycznej z wykorzystaniem gazogeneratorów.

RNT partnerem Microsoft w zakresie rozwiązań Przemysłu 4.0 podczas II Polish Manufacturing Excellence Summit

Dodano: 2016-09-26

Pragniemy poinformować, że nasza spółka wystąpi jako partner Microsoft podczas konferencji II Polish Manufacturing Excellence Summit, która odbędzie się w dniach 28-29 września w Hotelu Airport Okręcie w Warszawie. Zaprezentujemy oferowany przez nas system MOLOS.cloud jako przykład wykorzystania platformy Microsoft Azure w realizacji wyzwań Przemysłu 4.0.

Oficjalna premiera projektu MOLOS.cloud

Dodano: 2016-09-02

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty zestaw usług z zakresu Przemysłu 4.0 oraz IoT.
MOLOS.cloud to zestaw rozwiązań chmurowych przeznaczonych do akwizycji, prezentacji oraz analizy danych z procesów przemysłowych mających na celu zwiększanie wydajności procesów, wykrywania potencjalnych usterek oraz redukcji kosztów wymaganych do utrzymania infrastruktury SCADA.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na dedykowaną stronę WWW projektu: www.molos.cloud

XVIII Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

Dodano: 2016-07-21

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznego Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW, które odbędzie się w dniach 5-7 września 2016. Na naszym stoisku będzie możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami naszej spółki w zakresie Przemysłu 4.0 oraz rozwiązań chmurowych przeznaczonych dla energetyki.
W szczególności przedstawimy zagadnienia związane z migracją systemów SCADA do rozwiązań chmurowych, wykorzystaniem technologii IoT na potrzeby zdalnego nadzoru nad procesami technologicznymi oraz rozwiązania w zakresie uczenia maszynowego pozwalające na przewidywanie awarii oraz optymalizację procesów.

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem