Blog

III Forum Nowoczesnej Produkcji

Dodano: 2017-03-29

Zapraszamy do uczestnictwa i spotkania z nami podczas tegorocznego Forum Nowoczesnej Producji. Nasz CEO - Sebastian Sok przeprowadzi prezentację w zakresie zastosowania rozwiązań IoT w przemyśle i weźmie udział w debacie "Metamorfoza w zarządzaniu produkcją – Industrial Internet of Things". Jednocześnie nasi przedstawiciele obecni będą na stoisku Microsoft jako partnerzy.

Digital Experience Day

Dodano: 2017-03-29

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz wysłuchania doświadczeń w zakresie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw oraz praktycznych wdrożeń z obszaru Przemysłu 4.0 podczas konferencji Digital Experience Day, która odbędzie się w Warszawie w dniu 31 marca 2017. RNT obecne będzie podczas ścieżki "Przemysł - innowacyjne rozwiązania branżowe".

Seminarium Intelligence of Things, czyli o IoT w biznesie

Dodano: 2017-02-17

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium "Intelligence of Things", czyli o IoT w biznesie, które odbędzie się w Gdańsku w dniu 28 lutego 2017, podczas którego nasz CEO Sebastian Sokół wspólnie z Michałem Furmankiewiczem z Microsoftu wypowiedzą się w tematyce "Jak zmienia się najbardziej tradycyjny biznes dzięki projektom IoT i potencjałowi chmury. Dwa słowa o nowoczesnych procesach przemysłowych.".

RNT partnerem ICONICS, wiodącego producenta rozwiązań SCADA/HMI, MES oraz Historian

Dodano: 2017-01-26

Z przyjemnością informujemy, ze nasza firma została oficjalnym integratorem oraz partnerem ICONICS, wiodącego producenta rozwiązań i oprogramowania klasy SCADA/HMI, Historian oraz MES.

MOLOS.cloud podczas Microsoft Azure Industry Days

Dodano: 2016-12-12

W dniu 8 grudnia 2016 nasi przedstawiciele zostali zaproszeni do zaprezentowania projektu MOLOS.cloud podczas warsztatów Azure Industry Days, które odbyły się w siedzibie Microsoftu w Warszawie. Nasz projekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a po prezentacji nasi przedstawiciele mieli okazję uczestniczyć w warsztatach i wspólnie z pracownikami Microsoftu opracowywać strategię sprzedaży rozwiązania dla klientów z segmentów Manufacturing, Power & Utilities.

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem